Slovak Czech English German Hungarian
instagram askskalicafacebook-askskalica
Slide background
 Dňa 25.2.2017 sa uskutočnili v Bratislave v atletickej hale Elán Majstrovstvá SR mladšieho žiactva v atletike. Z nášho klubu sa zúčastnilo 20 mladších žiakov a žiačok . Najúspešnejšie  sa darilo Natálii Čermákovej, ktorá sa stala majsterkou SR vo vrhu guľou výkonom 9,51m.  Na druhom mieste sa umiestnila Harcajová Katarína výkonom 7,94m a získala striebornú medailu.  Výborný výkon predviedla v behu na 600 m Lucia Režnáková vo vynikajúcom osobnom rekorde 1:47,6 min.Ďalšiu medailu získal v behu na 1500m Zubák Adam .  Štafeta mladšich žiačok aj žiakov skončili na 4. mieste. Pozoruhodný je výkon štafety žiačok, kde bolo prihlásených spolu 17 štafiet a medaila im unikla o stotiny sekundy.  Dvojnásobnú finalovú účasť mala Lucia Petrovičová v behu na 60 m, kde sa umíestnila na 6. mieste výkonom 8,80 s a v skoku do diaľky 7. miesto výkonom 437cm.  LuciaRežnáková je všestranná bežkyňa a v behu na 150 m skončila celkovo 4. výkonom 21,01s. Ďalšie 4. miesto vybojovala Vašková Adriana v behu na 1500 m výkonom 5:32,93 min. Blahoželáme!