Slovak Czech English German Hungarian
Slide background

     Začiatkom roku 2014 sme dostali zo Slovenskej bejzbalovej federácie ponuku nastúpiť do Slovenskej detskej ligy, v ktorej sme napokon odohrali 20bejzbal-historia-team zápasov s jedným víťazstvom a devätnástimi prehrami. Okrem toho sme sa zúčastnili ďalších dvoch turnajov na Slovensku s bilanciou jedno víťazstvo a päť prehier.

     Deti sa počas prvej sezóny učili hlavne pravidlá a spôsob ako bejzbal hrať, výsledky pre nás neboli dôležité. Išlo nám o to, aby všetky deti pravidelne hrali, bez ohľadu na to, kto je lepší kto horší.

Skaličania v slovenskej reprezentácii

     I keď v našej prvej sezóne sme nastúpili ako nové a neskúsené mužstvo, najšikovnejší piati hráči dostali ponuku zúčastniť sa tréningov tvoriaceho sa výberu reprezentácie Slovenska U10 a U12. Z piatich hráčov si miesto v reprezentácii udržali traja a spolu s ostatnými hráčmi výberu Slovenska odohrali dva medzinárodné turnaje v Prahe. Na turnaji si počínali veľmi dobre a svoje miesta v reprezentácii obhájili. Spoločne sa budú pripravovať na Majstrovstvá Európy v roku 2016.